Spelschema Europa League

TORSDAG 28/9
17:00 Astana – Slavia Praha
19:00 1. FC Köln – Röda Stjärnan
19:00 Athletic Bilbao – Zorya Luhansk
19:00 Bate Borisov – Arsenal FC
19:00 Fc Lugano – Steaua Bukarest
19:00 Fc Viktoria Plzen – Hapoel Beer Sheva
19:00 Fc Zenit St Petersburg – Real Sociedad
19:00 Konyaspor – Vitoria Ba
19:00 Köln – Crvena Zvezda
19:00 Nice – Vitesse Arnheim
19:00 Red Bull Salzburg – Olympique Marseille
19:00 Rosenborg BK – Vardar Skopje
19:00 SS Lazio – Sv Zulte Waregem
19:00 Östersunds FK – Hertha Bsc Berlin
21:05 AC Milan – Hnk Rijeka
21:05 Everton FC – Apollon Limassol
21:05 FK Partizan – Dynamo Kiev
21:05 Lokomotiv Moskva – Zlin
21:05 Ludogorets – 1899 Hoffenheim
21:05 Lyon – Atalanta
21:05 Maccabi Tel Aviv – Villarreal
21:05 Sheriff Tiraspol – FC Köpenhamn
21:05 Skënderbeu Korçë – Young Boys Bern
21:05 Sporting Braga – Istanbul Basaksehir

TORSDAG 19/10
19:00 BATE Borisov – Köln
19:00 Crvena Zvezda – Arsenal
19:00 Hapoel Be’er Sheva – Steaua Bukarest
19:00 Konyaspor – Red Bull Salzburg
19:00 Lugano – Viktoria Plzeň
19:00 Marseille – Vitória de Guimarães
19:00 Nice – Lazio
19:00 Vardar – Real Sociedad
19:00 Zenit – Rosenborg
19:00 Zorya Luhansk – Hertha Berlin
19:00 Zulte Waregem – Vitesse
19:00 Östersunds FK – Athletic Bilbao
21:05 1899 Hoffenheim – İstanbul Başakşehir
21:05 AC Milan – AEK Athens
21:05 Astana – Maccabi Tel Aviv
21:05 Atalanta – Apollon Limassol
21:05 Austria Wien – Rijeka
21:05 Dynamo Kiev – Young Boys Bern
21:05 Everton – Lyon
21:05 Fastav Zlín – FC Köpenhamn
21:05 Sheriff Tiraspol – Lokomotiv Moskva
21:05 Skënderbeu Korçë – Partizan
21:05 Sporting Braga – Ludogorets Razgrad
21:05 Villarreal – Slavia Praha

TORSDAG 2/11
19:00 AEK Athens – AC Milan
19:00 Apollon Limassol – Atalanta
19:00 FC Köpenhamn – Fastav Zlín
19:00 İstanbul Başakşehir – 1899 Hoffenheim
19:00 Lokomotiv Moskva – Sheriff Tiraspol
19:00 Ludogorets Razgrad – Sporting Braga
19:00 Lyon – Everton
19:00 Maccabi Tel Aviv – Astana
19:00 Partizan – Skënderbeu Korçë
19:00 Rijeka – Austria Wien
19:00 Slavia Praha – Villarreal
19:00 Young Boys Bern – Dynamo Kiev
21:05 Arsenal – Crvena Zvezda
21:05 Athletic Bilbao – Östersunds FK
21:05 Hertha Berlin – Zorya Luhansk
21:05 Köln – BATE Borisov
21:05 Lazio – Nice
21:05 Real Sociedad – Vardar
21:05 Red Bull Salzburg – Konyaspor
21:05 Rosenborg – Zenit
21:05 Steaua Bukarest – Hapoel Be’er Sheva
21:05 Viktoria Plzeň – Lugano
21:05 Vitesse – Zulte Waregem
21:05 Vitória de Guimarães – Marseille

TORSDAG 23/11
19:00 Athletic Bilbao – Hertha Berlin
19:00 BATE Borisov – Crvena Zvezda
19:00 Konyaspor – Marseille
19:00 Köln – Arsenal
19:00 Lazio – Vitesse
19:00 Lokomotiv Moskva – FC Köpenhamn
19:00 Lugano – Hapoel Be’er Sheva
19:00 Nice – Zulte Waregem
19:00 Red Bull Salzburg – Vitória de Guimarães
19:00 Rosenborg – Real Sociedad
19:00 Viktoria Plzeň – Steaua Bukarest
19:00 Zenit – Vardar
19:00 Östersunds FK – Zorya Luhansk
21:05 AC Milan – Austria Wien
21:05 AEK Athens – Rijeka
21:05 Astana – Villarreal
21:05 Everton – Atalanta
21:05 Ludogorets Razgrad – İstanbul Başakşehir
21:05 Lyon – Apollon Limassol
21:05 Maccabi Tel Aviv – Slavia Praha
21:05 Partizan – Young Boys Bern
21:05 Sheriff Tiraspol – Fastav Zlín
21:05 Skënderbeu Korçë – Dynamo Kiev
21:05 Sporting Braga – 1899 Hoffenheim

TORSDAG 7/12
19:00 1899 Hoffenheim – Ludogorets Razgrad
19:00 Apollon Limassol – Everton
19:00 Atalanta – Lyon
19:00 Austria Wien – AEK Athens
19:00 Dynamo Kiev – Partizan
19:00 Fastav Zlín – Lokomotiv Moskva
19:00 FC Köpenhamn – Sheriff Tiraspol
19:00 İstanbul Başakşehir – Sporting Braga
19:00 Rijeka – AC Milan
19:00 Slavia Praha – Astana
19:00 Villarreal – Maccabi Tel Aviv
19:00 Young Boys Bern – Skënderbeu Korçë
21:05 Arsenal – BATE Borisov
21:05 Crvena Zvezda – Köln
21:05 Hapoel Be’er Sheva – Viktoria Plzeň
21:05 Hertha Berlin – Östersunds FK
21:05 Marseille – Red Bull Salzburg
21:05 Real Sociedad – Zenit
21:05 Steaua Bukarest – Lugano
21:05 Vardar – Rosenborg
21:05 Vitesse – Nice
21:05 Vitória de Guimarães – Konyaspor
21:05 Zorya Luhansk – Athletic Bilbao
21:05 Zulte Waregem – Lazio